E-shop

Na žádost fanoušků "King Konga" jsem založil na těchto stránkách tzv. "e-shop", kde máte možnost si vyměňovat, prodávat, nakupovat atd. věci s tématem King Kong.

 

Inzeráty:

 

Podáno dne 24.10.2006 Sběratelské figurky, sošky a jiné nejen z King Kong najdete v našem novém českém e-shopu - http://eshop.stargate.cz

 

Podáno dne 1.2.2006 - Koupim jestli někdo ma ten originalni plakat jak je na webu (obrázek dole u této zprávy)!!! Popřipadě taky nejake ty postavicky!! Pište na e-mail: fotbalista555@seznam.cz .Díky

 

 

Podáno dne 13.1.2006 - Jsem fanoušek King Konga a mám rád filmové a hororové figurky. Konga ještě nemam, tak se mi muže někdo ozvat. Dále sháním soundtracky na CD z filmu King Kong z roku 1976 i 2005. Diky roboevil@seznam.cz.

 

!!! Před podáním inzerátu si prosím pečlivě přečtěte "Všeobecné podmínky a podmínky vyplnění formuláře" !!!

Podmínky vyplnění formuláře:   

"E-mail" - sem vepište svůj fungující e-mail, na který Vám budou fanoušci odpovídat.

"Zpráva" -  do zprávy vepište svůj inzerát týkající se King Konga, jeho tvůrců, aktérů atd. + popřípadě vaši adresu bydliště* (* - vaše adresa není podmínkou, ale pomůže kupujícím, prodávajícím k rychlému vyřízení vaší nabídky, poptávky atd.)

 

 

 

Všeobecné podmínky (ČTĚTE POZORNĚ !!!):

1. Dodržujte prosím podmínky vyplňení formuláře podle stanovených norem.

2. Admin stránek má možnost neotisknout vulgární, erotické, pobuřující inzeráty, atd. které se netýkají daného tématu.

3. Tvůrce stránek neodpovídá za obsah uveřejněného inzerátu. Za obsah inzerátu je odpovědný člověk, který inzerát podává.

4. Prosím neodpovídéjte na inzerát "mě" tvůrci stránek, ale na e-mail, adresu, která je uvedena u každého inzerátu.

5. Tvůrce stránek si stanovuje neotisknou inzerát, u kterého nebyl uveden e-mail, nebo adresa atd. viz bod 2.

6. Váš inzerát bude uveřejněn na stránkách do 24 hodin od jeho podání a obdržení. Nejpozději však do dvou dnů.

7. Podávající (tvůrce inzerátu - dále inzerent) může kdykoliv požádat o vymazání inzerátu z "e-shopu" s neuvedením důvodu jeho odstranění.

8. Admin (tvůrce stránek) se zavazuje, že otiskne inzerentovi jeho inzerát s daným tématem v sekci "e-shop" zcela zdarma.

9. Za případné poškození, ztráty zasílky atd. admin a tvůrci stránek neodpovídají a nenesou žádnou odpovědnost.

 

Tyto stránky jsou nekomerčním dílem fanoušků a nejsou oficiálně podporovány tvůrci filmu King Kong. Jakákoliv produkce, kopírování, nebo distribuce těchto materiálů je zakázána. Nelze rozšiřovat zde uvedené věci bez souhlasu Webmastera.