Napsali o nás !!!
 

     Pevnost č.8/2005

     Hobit a King Kong

     Příběh o obří opici, která by mohla potvrdit pořekadlo, že láska doslova hory přenáší, se zapsal mezi legendy filmové historie. Režiséry přitahuje stéjně tak, jako můru přitahuje světlo, přičemž poslední remake snímku vzal na svá bedra jeden z nejuznávanějších malých velkých mužů filmového světa Peter Jackson. Díky veleúspěšné trilogii Pán prstenů dostal požehnání (a peníze) hollywoodských magnátů a mohl si tak konečně splnit svůj dlouholetý sen.

      Přestavovaný web se zaměřuje především na právě vznikající snímek o přerostlém zvířátku, jež by mělo na plátně poprvé zadupat v prosinci letošního roku. Velkou předností stránek je jednak jejich videosekce, nabízející několik v současné době ještě vzácných dokumentů z natáčení, jednak zveřéjněný scénář manželského páru Jackson-Walshová. Vedle toho jsou k dispozici wallpapery, záložky či skiny na Winamp, nechybí ani pár článků a rozhovorů s hereckými představiteli. Server se nicméně teprve rozjíždí a některé linky nejsou ještě v provozu, tu a tam vás praští do oka pravopisná hrubka. Pokud však autor ještě trochu zapracuje na jistých odkazech (především co se herců týče), mohly by stránky přinášet jedny z nejlepších informací o ambiciózním snímku Petera Jacksona.

text: Karolína Cilková 

www.pevnost.cz  

 

 

 

Tyto stránky jsou nekomerčním dílem fanoušků a nejsou oficiálně podporovány tvůrci filmu King Kong. Jakákoliv produkce, kopírování, nebo distribuce těchto materiálů je zakázána. Nelze rozšiřovat zde uvedené věci bez souhlasu Webmastera.