Starší zprávy
 

11.1.2006 Dnes je tomu přesně na den rok co vznikli tyto stránky. Proto si přejme do dalších let dlouhé vytrvání, píli a hodně, hodně, hodně nových a spokojených návštěvníků stránek. - Standa -

 

 

Zprávy Leden - Únor 2006

 

 

Další várka soundtracku a pár zajímavostí!!!

 

20.2.2006 Předem bych Vás chtěl upozornit, že tento týden můžete na TV NOVA soutěžit ve Snídani s Novou o hračky King Konga. Dneska jste mohli vyhrát velkého King Konga s ostrovem lebek. Prostě překrásnou krabici a v ní mnoho překvapení s King Kongem. Dětská soutěž o tyto ceny začíná každý den kolem 6:50 hodin ráno. V časopise Kybermyš se objevil na titulní stránce King Kong se svou hrou, takže frmolem do trafiky, aby Vám toto číslo neuteklo. A nakonec tu mám pro Vás po dlouhé době aktualizovanou sekci "Audio" kde si můžete stáhnout další částsoundtracku King Kong. 

 

 

King Kong figurky a plakáty v ČR na prodej!!

 

12.2.2006 Našel jsem adresu na velmi krásné a pro všechny fanoušky King Konga nepostradatelné plakáty. Na poster.cz najdete skvělé plakáty King Konga. Stačí ve vyhledávači na oněch stránkách zadat slovo KING KONG a internet Vám najde všechny plakáty, které tu jsou na prodej. Cena 1Ks je 139,-Kč + poštovné cca 75,-Kč. Celkem je zde naprodej 5 plakátů. Server dumhracek.cz má pro všechny fandy KK skvělou nabídku. Nabízí k prodeji 4 různé hračky s motívem King Konga. Cena se pohybuje v rámci možností od 1590,-Kč až k 69,Kč. Rozhodně je z čeho si vybrat. Nepromarněte tuto šanci!!! Objevil jsem překrásný obal dvoudiskové verze King Konga, která se objeví v zahraničí 10 dubna 06. Na amazon.com je obrázek tohoto balení King Konga 2005 od Petera Jacksona. Jinak by měla verze DVD King Kong vyjít podle KisK dne 4.dubna 2006 v Německu, 10 dubna 06 ve Velké Británii. U nás tedy později. 

                                                                                    Pavel Z.

A já ještě dodám pár novinek. Na photos.figures.com se objevili zajímavé figurky King Konga. Mrkněte na ně tady =>. Server mercurynews.com se věnuje problematice pirátství a stahování filmu King Kong v Severní Americe. Něco málo článků se objevilo na této, této i této a taky tady o Kingovi. Naomi Watts se objevila před pár dny na jednom mezinárodní filmovém festivalu s názvem "Santa Barbara International Film Festival 2006 Montecito Award". Fotka vedle této zprávy. Pokud jste zvědaví jak vypadá celý štáb studia "Visits Bungie Studios", jenž se bude věnovat natáčení filmu "Halo", které bude PJ produkovat. Toto studio se věnovalo s menší nadsázkou na natáčení filmu KK a LOTR trilogie. Foto => zde

                                                                                          Standa H.

 

 

 

King Kong figurky + plakáty :-)

 

9.2.2006 Především si můžete nejprve na postery.cinemaview.sk stáhnou jeden velký úžasný plakát ke King Kongovi z roku 1976. Stránky nurple.com nabízejí velice překrásné verze King Kongovích figurek ::1:: ::2::. na stránce yatego.com si můžete dokonce objednat 35 cm Konga hýbajícího rukama. Dokonce jsem objevil i samostatné velké ruce King Konga, které si může dát na ruce každý fanoušek a připadat si tak jako veleop se svými mohutnými prackami. Nebo jenom samostného King Konga či Konga v setu s hradbami. Dokonce i německé hračkářství toysrus.de nabízí Kongovu figurku třeba i s T-Rexem v sepětí. Koncem ledna 2006 se společnsot mtv.de rohodla vyhlásit soutěž. Jaké to asi bylo můžete pousoudit na zde uvedené stránce. Pokud by vás zajímal německý obsah filmu z minulého roku pak nakoukněte se zvědavostí sem. Další info o filmu s překrásnými obrázky je k vidění na www.blairwitch.de. Článek o hře na Playstation je k vidění tady. Nějaké info je k vidění i zde. Zahraniční info o Kongovi z roku 1976 je k přečtení v němčině tady. Další kritika filmu je na zelluloid.de. Další recenze na film tentokrát z roku 1933 je k vidění na techto stránkách. Jeden z mnoha článků je k vidění také

 

 zde. Překrásný obal na dvoudiskovou verzy KK 2005 je k nahldénutí zase tady,

 která je určená pro zahraničí. Další filmový pohled na posledního King Konga je opět zde. Další sada figurek je k vidětní tady, zde, tady a ještě tady. Ještě info o KK 1933 k vidění zde. Článek a diskuse německých fanoušků pro KK roku 1933. Nebo můžete též sehnat King Kongovi figurky na aukční síni ebay.com - ::1::, ::2::, ::3::, ::4::. Další shop s figurkami, postary aj. najdete zde. Jedna figurka svázaného KK je k vidění na této stránce. Další hračky s Kingem - 1 2 3 4 5. Velmi překrásné a velké obrázky KING KONGa z roku 1976 je k vidění na této stránce

Stránka www.starstore.com jsou další hračky Kinga. Hlavy a figurýny KK jsou tady. Překrásné věcičky - figurky, obrázky, fotky, plakáty atd. jsou k vidění na velice zajímavé stránce king-kong.

 

 

Jack Black se objevíl v nominačním filmovém festivalu pro děti "Nickelodeon’s 19th Annual Kids’ Choice Awards". Hostoval zde a také se stal porotcem. Více informací najdete na nickkcapress.com. Vše se uskutečnílo 7 února 2006. Další informace najdete na těchto stránkách: eonline.com, topix.net, variety.com, fox23news.com. Film King Kong též dostal cenu "Ceny americké Národní filmové rady" (National Board of Review of Motion Pictures) v kategorii Zvláštní cena za vyjímečné zvláštní efekty. Další iformace na oficiální stránce NBOROMP + vítěžné ceny.

 

 

Hra King Kong nové screenshoty !!!

 

7.2.2006 Na oficiálních stránkách www.kingkonggame.com se objevili nové obrázky ze hry King Kong. Více v sekci - media - screenshots. Jinak na KisK.net je galerie z této hry, kde si můžete stáhnout nějaké screeny. Pokud by jste měli zájem o nějakého pěkného King Konga ve velké figurce pak se mrkněte na obrázek. Peter Jackson se dal na aukce. Na serveru www.cmarket.com si můžete vydražit podepsané Peterovi boty. A takových celebrit je na oné aukci více než dost. Jen se tam sami mrkněte =>.

 

 

Naomi Watts v nových filmech :-)

 

7.2.2006 Včera jsme se věnovali filmům některých mužských herců z posledního King Kongovského zpracování. Dnes se kouknem na zoubek herečce Naomi Watts, která pro nás chystá menší spestření na tento rok. V dubnu se na nás chystá Naomi se svým dramatickým thrillerem "Stay" (2006). Premiéra filmu je naplánována na 6.dubna 2006. Další snímek který je v přípravě je životopisný film "Ellie Parker" (2006). Dalším zajímavým filmem bude rozhodně dramaticko romantický film s pracovním názvem "The Painted Veil" (2006), kde se objeví po boku Edwarda Nortona. Více obrázek dole z natáčení =>.

 

 

A zatím posledním filmem, který je z Naominy filmografie znám je snímek "The Corrections" (2007). V tomto snímku se objeví po boku Brada Pitta a Judi Dench. Naomi se též zařadila do žebříčku Top 99 ŽEN roku 2006. Pokud jste zvědaví jak to s ní vypadá, pak se mrkněte sem na odkaz =>. Prozatím je na místě 29. Zajímavou stránku o Naomi jsem našel na této adrese: http://naomiwatts.org. Do www odkazů byli přidány dva nové odkazy na Naomi a Petera Jacksona. Na herních stránkách Hrej.cz můžete hlasovat o nejlepší hru roku 2005. Pokud se Vám líbil King Kong, rozhodně mu déjte svůj hlas a ještě něco vyhréjte. Hlasovat můžete do 5.března 2006. Jinak jsem přidal novou Anketu na stránky a jednu starší odstranil. Takže můžete hlasovat o 100 šest. Vysledky starých anket můžete nalézt v nové sekci Starší ankety. V Informacích o webu byli u jednotlivých autorů stránek doplněny nějaké potřebné kontakty. ;-)

 

 

První trailer k filmu Nacho Libre!!!

 

6.2.2006 V poslední aktualizaci těchto stránek jsem Vás informoval o novém bláznivém snímku Jacka Blacka "Nacho Libre". Jack si v tomto filmu zahraje mexického kněze, který se přes den oddává svátostem a přes noc obléká masku wrestlera Nacho Libra!!! A proč že to dělá? Snaží se zachránit místní sirotčinec, který by bez peněz nevydržel ani do dalších vánoc. Pokud jste zvědaví o co půjde, stáhněte si úplně první trailer, který se u nás objevil. Vysoká kvalita, střední kvalita, nízká kvalita. Oficiální stránka filmu sídlí na této adrese www.nacholibre.com. Zajímavé info naleznete na české stránce o filmu: moviezone.cz. Dalším filmem Andyho Serkise po King Kongovi je připravovaná rodinně dobrodružná špionážní podívaná s názvem "Stormbreaker", která pojednává o sirotkovi Alexi Riderovi, který se od mala učí díky svému strýci výcviku hodného Jamese Bonda. Když je však jeho strýc zabit, dovídá se Alex, že po celou dobu žil s agentem ze složky MI6. Nyní po dlouhém výcviku je vyslán na nebezpečnou misi, jejímž cílem je zastavit mocného miliardáře, který se chystá ohrozit Anglii biologickými zbraněmi. V hlavních rolích se vedle Serkise objeví Ewan McGregor, Mickey Rourke a Alicia Silverstone. Máme se tedy na co těšit.

 

 

King Kong na DVD od Dubna 2006!!!

 

6.2.2006 Pokud už netrpělivě očekáváte příchod nového King Konga na DVD a VHS nosiče, pak mám zrovna pro Vás dobrou zprávu. King Kongova verze Petera Jacksona by se měla u nás v ČR objevit na DVD dne 24.4.2006 (duben). Předběžné objednávky přijímá filmový server FilmCity.cz, u kterého si můžete tento film předobjednat za cenu 629,-Kč. Ve volném prodeji bude stát tento film přivliženě 700,-Kč/ 1disková verze. Jaké vymoženosti bude mít toto DVD a zda se dočkáme nějaké rozšířené verze u nás, zatím není známo. DVD však bude obsahovat tyto komponenty:

 

 

                                       Interaktivní menu; Přímá volba scén; N/A
                                       Audio Dolby Digital 5.1: česky, anglicky
                                                          Titulky: české

Internetová společnost dvdexpress.cz nabízí kromě tohoto filmu k zakoupení i DVD film King Kong z roku 1976 za 479,-Kč a hru King Kong na PC i Gameboy. Více zde =>. Na videoukázky se můžete mrknout ve dvou kvalitách tady - 1, 2. Slovenští fanoušci King Konga si budou moci nového King Konga (2005) koupit od 2.5.2006 (květen). Více na dvdbest.sk. Cena pro slovenské fanoušky je stanovena na 799,-SK. Pokud mají slovenští fanoušci zájem i o jiné filmy s King Kongem, pak ať zavítají sem =>. Objevil jsem recenzi s článkem na King Konga, která se objevila na stránkách kinomol.cz. Pokud Vás zajímá co řekli o filmu King Kong jednotlivý herci v hlavních rolích, mrkněte na jejich video rozhovor => Jacka Black, Adrien Brody.

 

 

 

King Kong 4 nominace na Oscara !!!

 

1.2.2006 Snímek King Kong je nominován na 4 ceny prestižní americké akademie "Oscar". King Kong je nominován v těchto kategoriích - Nejlepší zvuk, Nejlepší střih zvukových efektů, Nejlepší výprava a Nejlepší vizuální efekty. Kompletní nominační list najdete na oficiálních stránkách a na filmpubu.cz. Vyhlášení výsledků se dočkáme 5.3.2005, kdy budou ceny Oscar vyhlášeny. Časopis "Music&Mobile" pro náctileté přináší ve vnitř nového čísla 1/2006 obsáhlí článek na dvou stranách o mobilní hře King Kong. Hra pro mobilní telefony dostala od tohoto časopisu hodnocení 93%. Stéjný časopis se zaměřuje i na hru pro PC na své jedné stránce. Cena periodika je 19,60 Kč. Herec Jack Black se po snímku King Kong vrhl na roli superhrdiny jménem Nacho Libre. Více info na těchto stánkách a také zde a ještě tady pár obrázků ze snímku. Obrázek Jacka v novém filmu máte k nahlédnutí pod touto zprávou:

 

 

O filmu King Kong se mluví stále častěji i po jeho uvedení do kin. Na této stránce objevíte 15 překrásných obrázků z natáčení a filmu. Nějaké info naleznete tady a tady. Další článek z časopisu Starbust se objevil na těchto stránkách =>. Kingovi se věnuje i prestižní periodikum Rolling Stone se svým vydáním k filmu. Obsáhlí článek naleznete k přečtení v angličtině zde. Kromě cen Oscar je King Kong nominován i na prestižní ceny THE ORANGE BRITISH ACADEMY FILM AWARDS . King Kong je zde nominován v těchto kategoriích: Produkční design (PRODUCTION DESIGN), Nejlepší zvuk (Sound), Nejlepší střih vyzuálních efektů (ACHIEVEMENT IN SPECIAL VISUAL EFFECTS).Kompletní nominace naleznete na jejích stránkách. Vyhlášení této ceny proběhne 19 března 2006. Zajímavé informace o starším filmu King Kong vs Godzilla je k nalezení tady. Dnes bylo též zpuštěno nové fórum o které jste si tolik v poslední době psali. Rozhodně se na něj mrkněte zde. Dále byl přidán další inzerát do sekce => ::E-shop::.

 

 

2x Naomi Watts v televizi !!!

 

23.1.2006 Naomi Watts se dnes objevila v novém čísle televizního časopisu na 14 dní "TV Star" č. 2/2006. Uvnitř čísla naleznete 2 stránky o Naomi v článku "Naomi Watts přitahuje blázny" + celou titulní stránku. Uvnitř článku se dozvíte proč má Naomi Watts slabost pro Evropu, proč může opičáky a hlavně kdo je její nejnovější herecký oběv. Herečka o sobě v článku prozrazuje: "Každý v sobě máme kousek zvířete, já nejspíše trošku opice..." Část článku vyšla i na internetových stránkách tohoto časopisu TV Star. Dále by si neměli nechta ujít tuto herečku především fanoušci ve filmu "Kruh", který uvede Česká televize na ČT1 dne 28.1.2006 ve 21:05 hodin.

 

 

Aktualizace sekce "Audio" a Zlaté Glóby 2006 !!!

 

18.1.2006 Byla zakutualizována sekce "Audio" kde byli vyměněny další písničky z filmu. Tentokrát je jich celkem 5. Včera se předávali Zlaté Glóby 2006 kterým vládli filmy Zkrocená hora a Walk the Line. Bohužel se tento rok na King Konga ani na Petera Jacksona neusmálo štěstí. Možná to napraví začátkem března Oscar 2006. Jak to teda vypadalo na předávání a že se jich účastni Adrien Brody a Peter Jackson se mrkněte => tady. Jinak jejich nominace jste mohli najít tady. Před nedávnem jsem Vás upozorňoval na sérii známek, kterou můžete sehnat na Novém Zélandu. Nyní jsou k mání i mince s King Kongem, karty, booklet a StrongBoxes s BubbleBags. Pokud by jste měli zájem mrknout se na italské stránky o Peteru Jacksonovi, pak vám je doporučuju tady. Tady zase najdete nějaké trailery ke King Kongovi v různých verzích. Velmi pěkné plakáty nebo snad obrázky Kinga jsou k vidění zde. Speciální číslo vydal časopis Roling Stones, který se věnuje v časopise i na stránkách webu King Kongovi. Jak to vypadalo na premiéře v Chině se můžete mrknout ještě zde.

 

King Kong hra na mobilním telefonu...

 

11.1.2006 King Konga si už dnes můžete zahrát skoro na všem. U nás se tento měsíc vydává hra "King Kong" i pro mobilní telefony. Více informací => tady. Recenze je k mání i na stránkách doupě.cz. Informace přinesl i server mobilmania.cz. Recenze a informace kolem této hry přinesl i mobilní časopis "MobilHry" č.1/2006, které si můžete koupit za desetikačku. Uvnitř nového čísla je dvoustránková recenze + obrázky a obrázek na titulní straně King Konga. Jinak v novém čísle 1/2006 časopisu Pevnost je k nalezení opožděná recenze k filmu King Kong (2 stránky) a půl stránky o samotné hře. Hra i film dostaly podle tohoto časopisu 75%. Filmový časopis Premiére přinesl jako předchozí časopis opožděnou recenzi filmu King Kong (2 stránky). Jinak se též můžete zapojit v tomto časopise do soutěže o DVD film King Kong 2005 a to tak když zašlete do 31.ledna 2006 na e-mail: editorial@premiere.cz svou odpověď, který film je podle Vás za rok 2005 nejlepší (může jich být i více). Do předmětu nezapomeňte napsat toto heslo: FILM ROKU 2005. Ve stéjném časopise je ještě jeden článek kde Kong vystupuje. Jedná se o "Digitální kouzelníky" jenž obsahují nějaké to čtivo k filmu a nejen k němu.

 

Novoroční štědrá aktualizace :-)

 

3.1.2006 Vítám Vás v novém roce. Jako novoroční dárek pro všechny stálé návštěvníky těchto stránek jako dík za to, že je navštěvujete, Vám přináším prvních 6 audio (mp3) souborů ze soundtracku King Kong, které si můžete stáhnou zcela zdarma v sekci "Audio". Každých 14 dní budou přibývat další hudební soubory ze soundtracku "King Kong 2005". Rychle se na ně vrhněte aby Vám neušla ani jedna skladba z tohoto skvělého soundtracku. No a sami můžete zhodnotit jak se vyplatilo vměnit Howarda Shorea za Jamese Newtona Howarda. Teď to tedy můžete zjistit. Webmaster Standa.

 

 

 

 

Zprávy Listopad - Prosinec 2005

 

 

Povánoční aktualizace :-)

 

27.12.2005 Všechny Vás tady opět po pár dnech vítám. Věřím, že jste si Vánoc užili podle svých představ a hlavně dostali dárky na které jste se těšili. Máte-li chuť si stáhnou velký originální plakát King Konga z roku 1976 pak zajděte na tuto stránku, která se věnuje databázi plakátů. Pokud jste opět zvědaví co si o King Kongovi myslí slovenští fanoušci, pak zase mrkněte sem. Podle stránek aktualne.cz se stal King Kong (2005) jedním z nejlepších světových filmů roku 2005. Další slovenské info o filmu je k nalezení tady. Pokud Vás zajímá zahraniční materiál pak navštivnte zase tuto stránku. Podle amerického žebříčku filmových distriburorů vévodí King Kong na prvních příčkách amerických kin od 16.12.2005 - 18.12.2005. Více info tady. Informace a obrázky starších filmů z King Kongem naleznete na těchto zahraničních stránkách. Slovenská stránka kinema.sk přinesla další preview kolem King Konga. A pokud by Vás zajímalo jak se líbilo Karlu Urbanovi původem českému herci žijícímu v Americe na premiéře King Konga, pak se mrkněte na tyto dvě fotky 1 a 2. :-)

Chcete-li napsat Peteru Jacksonovi o podepsanou fotografii pak se mrkněte nat tuto adresu: http://www.scriptcrawler.net/

<= - nebo zde - =>

Peter Jackson
WingNut Films Ltd.
PO Box 15-208
Miramar
Wellington
New Zealand

Andy Serkis
c/o Lou Coulson
37 Berwick street, 1 Floor
London, W1F 8RS
  United Kingdom

Adresy sice nejsou na 100% ověřené, ale měli by fungovat. :-) 

 

 

Vánoční aktualizace !!!

 

23.12.2005 To jsme se ale dlouho neviděli. A že za tu dobu tu nebyla žádná aktualizace. To mě opravdu mrzí. Ale dneska si to vynahradíme. Zprvu několik odkazů na téma King Kong. Portrét Petera Jacksona najdete na stránkách kinema.sk. Slovenská recenze filmu je k nahlédnutí tady. Další info o filmu je k vidění tady. A na stéjné stránce jako předešlé odkazy je i ankete, v které můžete hlasovat zda Otázka: Jak hodnotíte King Konga, poslední hollywoodsky stroj na peníze???. Jak se líbí King Kong na Slovensku si můžete přečíst na stránkách deníku sme.sk. A deník pravda.sk přináší článek o Naomi Watts a King Kongovi. Fotky naleznete tady a další obrázky z premiéry King Konga zde. A prosím Vás aby jste hlasovali na teto stránce www.kinema.sk pro film roku 2005. Je v něm zařazen i King Kong. Americká filmová akademie již oznámila šest kandidátů nominované v kategorii nejlepší vizuální efekty. Nominované filmy jsou tyto: King Kong, Batman začíná, Charlie a továrna na čokoládu, Harry Potter a Ohnivý pohár, Válka světů a Hvězdné války: Epizoda III. Doufám, že si tuto cenu odnese King Kong. Článek o Kongovi je k přečtení ještě tady. Informace o strarším i novém soundtracku ke King Kongovi je k vidění zde. Dojmy z King Konga jsou k přečtení tady. King Kong z roku 1976 na DVD zde. Další info v angličtině je na yahoo.com. Ještě nějaké anglické informace najdete tady. Informace kolem hry King Kong jsou k nalzení zde. Kongovi se věnují i české stránky fantasyplanet.cz, které jsou uznávané Jacksonovími fanoušky. Článek o Andym Serkisovi, že je "Sexi zvíře" si přečtěte na fantasyplanet.cz. To, že se věnuje King Kongovi i česká - slovenská filmová databáze jsem Vás již informoval. Ale musím to udělat znovu, protože si zde můžete pokecat s fanoušky King Konga a přinést tak svůj názor do mlýnské trošky. Mrk sem a sem. Jak se točili efekty King Konga v prvním filmu z roku 1933 se podívéjte zde. Protože budou zítra ty Vánoce tak jsem se Vám rozhodl přinést dvě nová videa, která najdete v sekci "Videa". Prvním z videí je střeštěný snímeček "Zamilovaný King Kong", který se zamiluje.... to nebudu prozrazovat, mrkněte a stáhněte si ho sami. Druhým je krátké video přímo z filmu King Kong, který varuje, že krást se nevyplácí. Ale mimo to si můžete vychutnat Naomi Watts a Jacka Blacka. Užíjte si jich. Všem Vám přeji krásné prožití Vánoc a v novém roce 2006 jen to nejlepší. :-)

 

 

 P.S. právě dnes vychází nová Cinema č. 1/2006 (leden), v které naleznete šesti stránkovou recenzi na film King Kong + čtyřstránkoví portrét Petera Jacksona.  

 

 

 

Články na internetu !!!!

 

15.12.2005 v 20:30 h. - car.automedia.cz - King Kongovo auto. ::1::.

kinema.sk - King Kong prewiew  ::1::.

kinema.sk - King Kong info ::1::.

cinema.cz - King Kong soutěž o fotoaparát ::1::.

 

15.12.2005 premiere.cz - King Kong "Ano, mohl to být trochu kratší a trochu lepší film. Nic to ale nemění na faktu, že takovou podívanou už jsme tu dlouho neměli a dlouho mít nebudeme. Nenechám si proto ujít šanci, vidět King Konga přinejmenším ještě jednou na velkém plátně." ::1::. Pavel Němec (redaktor Premiere.cz).

 

15.12.2005 v 12:39 h. - premiere.cz - King Kong na premier.cz.... ::1::.

premiere.cz - King Kong krátká recenze filmu.... ::1::.

Aktualne.cz - King Kongova v českých kinech ::1::.

 blesk.cz - King Kong se vrací.... ::1::.

blesk.cz - King Kong články na blesk.cz ::1::.

blesk.cz - Naomi Watts: To je moje opice! ::1::.

blesk.cz - King Kong za 5 miliard... ::1::.

Aktualne.cz - King Kongova premiéra ve dnes... ::1::.

 

15.12.2005 v 12:08 h. - CT24.cz - King Kongova kráska Naomi Wattsová touží po rodině =>..... .

Aktualne.cz - King Kong řval studii Barrandova. ::1::.

CT24.cz - Řev King Konga zněl i Barrandovem ::1::.

CT24.cz  - Jacksonův King Kong zařve na české diváky...  ::1::.

Aktualne.cz - King Kong řve ve 3D - ::1::.

 

15.12.2005 v 11:45 h. - Filmweb.cz - Peter Jackson nominován na cenu 63 Zlaté Glóby 2006 za režii KK ::1::.

Filmweb.cz - Magický svět Petera Jacksona... ::1::.

Filmweb.cz - King Kong historie ::1::.

Filmweb.cz - Naomi Watts - portrét ::1::.

Filmweb.cz - King Kong recenze - ::1::.

 

15.12.2005 v 11:23 h. - iabc.cz - King Kong se vrací ::1:: č. 25/26/2005 právě v prodeji.

idnes.cz - Českého rysa bude chránit King Konga ::1::.

nasevalassko.cz - King Konga bude řádit i ve Vsetíně ::1::.

okresy.mojenoviny.cz - Naomi Watts přivedla... ::1::.

biograf.cz - King Kong recenze filmu ::1::.

filmpub.cz - King Kong článek ::1::.

filmpub.cz - King Kong 1976 u nás poprvé na DVD ::1::.

filmpub.cz - Filmpub speciál - filmová monstra + King Kong ::1::.

filmpub.cz - King Kong anketa - Kdy půjdete na premiéru KK...  ::1::.

filmpub.cz - Peter Jackson, muž s kinematografickou pamětí  ::1::.

filmpub.cz - Příběh opice, která pochází z člověka  ::1::.

 

15.12.2005 v 10:45 h. - Aktualne.cz - Režisérův splněný sen ::1:: ::2::.

Aktualne.cz - Historie Remaků King Konga ::1:: hlasování :: zde ::.

Aktualne.cz - King Kong Plakáty ::1::.

Kfilmu.net - anketa + filmové ukázky.

 

 

 

Články o vývoji King Konga a něco málo informací King Kongovi !!!

 

 

15.12.2005 Jste opravdu takový šílenci King Konga, že o něm chcete vědět čím dál víc? Pak by jste si měli prohlédnout a přečíst dva ve skrze zajímavé články o King Kongovi. Prvním z nich jsou základní a důležité informace o samotné postavě, kterou najdete v Informacích a tou druhou věcí je samotný Vývoj King Konga, který si prošel opravdu řadou změn za svůj filmový život. Oba články pro nás připravil - Pavel Z -.

 

 

Další novinky + filmové časopisy a KK :-)

 

12.12.2005 Už za tři dny tu máme onu očekávanou premiéru filmu King Kong. A abych Vám to čekání spříjemnil, tak Vám budu po tuto dobu přinášet stále nové a nové novinky. Začneme u nás. Web filmpub.cz přinesl další články a dojmy z filmu, týkající se očekávané premiéry. Mrkněte sem: =>, =>, =>. Ve filmových časopisech Premiere (12/2005) se objevil rozsáhlí článek o natáčení tohoto filmu. Celkem osmistránkoví. A opravdu stojí za to. Neotálí ani Cinema (12/2005), která se věnuje filmu opravdu překrásným materiálem na osmi starnách + to nejlepší s King Konga a rozhovorem s představitelkou Ann - Naomi Watts. Dále se King Kongovi věnuje čtyřstankovým materiálem "Nadměrné velikosti". Takže to stojí za to. A abych nezapoměl i v tomto časopise je soutěž o ceny s motivem King Konga. Konzoloví časopis Play On se věnuje King Kongovi rovněž soutěží o konzole a PC hry King Kong. :-)

 

 

!!! Pozor vánoční soutěž se seznam.cz !!!

 

12.12.2005 Možná jste si všimli reklamní ikony na Seznam.cz, která odkazuje na již zmíňenou soutěž o velmi hezké ceny s tématem filmu King Kong. Takže pokud máte chuť a jste soutěživí typ, pak se rozhodně mrkněte na tuto stránku =>. A že jsou ceny lákavé o tom Vás můžupřesvědčit: najdete mezi nimy např. 3x PC hru King Kong, 3x DVD s filmem King Kong ze 70 let, 4x triko z vašim oblíbencem, 3x hračku, 1x batoh, 3x knížku, 13x podložku pod myš, 20x klíčenku na krk atd. No prostě úžasné ceny pro fanoušky King Konga. Nepromarněte tuto šanci!!! :-) Další novynky během dne. 

 

A děkuji všem co tyto stránky navštěvují. Dnes je tu právě v 10:25 hodin rekordních 90 přístupů a online je zrovna 21 lidí. Super a díky !!!!!!!!!!!!

 

Kupa novinek jenom pro Vás !!!!!!!!

 

8.12.2005 Předem se Vám chci co nesrdečněji omluvit (bohužel jsem měl málo času jak na stránky tak na celé dění kolem King Konga) za to že tu v poslední době cca skoro 3 týdny nebyli žádné novinky. Vše Vám tentokrát vynahradím, takže doufám, že budete mít radost. Začneme u nás doma v naší malebné České republice. Jak už jistě víte je u nás od 5.prosince 2005 k sehnání již nová hra Peter Jackson King Kong. A protože již hra vyšla na všech možných konzolích včetne Playstation 2 a PC, rozhodl se časopis Playstation 2 dát na svou obálku fotku King Konga v životní velikosti, teda alespoň hlavy. Více info zde => ... ... . Máte poslední šanci si toto číslo koupit. Jeho prodej končí dne 14.12.2005 kdy vychází nové číslo. Jinak hru na PC seženete například na gamehouse.cz od 1799,- Kč až do 2000,-Kč. K mání je na konzoli GameCube, PSP2, PC, PSP, Nintendo DS atd. King Kongovi se věnuje v novém čísle 12/2005 i počítačoví časopis Level na svých čtyřek stránkách. Po zadu nezůstávají i takové tituli jako je Gamestar Score a Doupě, které přínáší obsáhlou recenzi, která vyšla 5.12.2005. Více zde a tady. Hře se věnují i ostatní herní a konzolové časopisy jako např. GameOn (8/2005 - nové číslo) atd. Na oficiální stránce KING KONG.cz se objevili nové informace, soutěže, obrázky, knihy atd. Jak možná víte, tak Česká televize ve spolupráci s Českým rozhlasem vysílá reality show "Odhalení", kde figurují jako původci gorily. Mrkněte sem =>. To jen tak okrajově. Informace o filmu King Kong se objevili na cinema.cz. Oba články jsou tady a tady o Naomi Watts. Jinak kdyby Vás to zajímalo, tak partnery filmu King Kong jsou Airpro.cz, X-zone.cz, xyz-knihy.cz atd. Velké množství nových fotek najdete na stránkách www.comingsoon.net. Další promo fotky jsou zase tady a tady. Pár plakátů k filmu najdete ještě tady.  Čas od času nezapomeňte shlédnout tyto filmové stránky filmpub.cz, filmweb.cz, kinema.sk, csfd.cz kde King Kongovi čas od času věnují. V New Yorku byla první předpremiéra filmu King Kong, kterou navštívili jeho tvůrci a herci. Vše se odehrálo dne 6.12.2005 jak o tom informoval portál idnes.cz. Další novinky během dnešního dne. :-)

 

Jenom novinky......

 

20.11.2005 Na Amazon.com se znovu objevili v prodeji některé filmy s King Kongem. Více informací najdete na KisK.net a tady. Krom toho je v Americe v prodeji další značka vloček k snídani. A tématem je opět King Kong, který je přiložen v krabici s různými skládačkami a hrami  => mrk sem. Info o finální podobě hry King Kong pro Xbox najdete na této stránce. Zajímavé knižky se taky objevili na Amazon.com. Větší info o hře King Kong na Mobil najdete na internetu zde. Další info o filmu zase tady, tady a taky zde. Tady máte jednu fotku Andyho Serkis v opičí kůžy. Trochu historie o Kongovi naleznete ještě tady. Rozhovor s jedním s tvůrců King Konga naleznete na stránkách bbc.com. Info o soundtracku ke hře King Kong najdete tady. A na www.comingsoon.net se objevili opět novinky k filmu. :-)

 

Zprávy Červenec - Listopad 2005

 

 

Další a další novinky King Kong ;-)

 

18.11.2005 Ano zase se japonci ukázali. Vydali model kapesního počítače a vydali jej ve verzi s tématem King Konga. Více info najdete tady. Další informace o filmu King Kong se objevili na tomto blogu. A jak vypadal letošní Halloween ve stylu King Konga se přesvěčte na této stránce. A nějaké info o hře na X-Boxu a PSP je k nalezení tady. A pokud jste zvědavý jak to bude s prodejem hry u nás, pak se mrkněte na tuto => informaci, kde zjistíte, že u nás v ČR výjde King Kong hra ve dvou variantách. A to v levnější a dražší. Pokud by jste si chtěli objevnat nějaké figurky, přívěšky na klíče a loga, pak mrkněte na tuto stránku. Knižní podoba King Konga se objevila na amazon.com. Skin s časopisu Entertainment Weekly - listopadového čísla 2005 na kterém je Naomi Watts najdete tady. I jeden článek o filmu je k nahlédnutí tady Entertainment Weekly´s se věnuje King Kongovi tady, zde a tady. Jak se dělala hudba k PC a PS2 hře King Kong si můžete přečíst na KisK.net. Dva kousky mp3 hudby z této hry si můžete stáhnou a nebo poslechnou na oficiálních stránkách hry. Jak vypadá reklamní plakát v Australských kinech si můžete prohlédnout zde. Nedávno jsem Vám tady uváděl odkazy na ruské plakáty propagující po Rusku film King Kong. Dneska se můžete též mrknou na podobné plakáty na těchto stránkách, zde (6 plakátů) a mrkněte se sem. Německá oficiální stránka je k nalezení zase tady. Další německé informace jsou tady a tady. Několik trailerů je ke stažení a vidění zase na těchto německých stránkách. A na těchto českých stránkách naleznete zase Wallpapery. A ještě jednou hra. Nějaký odkaz se objevil na KisK a je k vidění tady. Na filmovém serveru countingdown.com jsou k nalezení nějaké informace s King Kongem. A též se objevil King Kong s Naomi Watts na titulce nového čísla Entertainment Weekly => více zde a ostatní skiny tady. Obsáhlí článek týkající se koho jiného než Konga a Naomi Watts je k vidění na stránkách filmfocus.co.uk. Malá vzpomínková filmografie Peter Jacksona je k vidění zase zde. Plakát k loterii King Kong si můžet prohlédnou zde a musím potvrdit, že je k vidění po celém New York City. :-)

 

 

King Kong hra na DVD v U.S.A a na Novém Zélandu + mnoho novinek a odkazů!!!

 

16.11.2005 Jak už napovídá obrázek vedle, tak právě vyšla v U.S.A. hra King Kong a to že má opravdu překrásný obal je hned vidět. Nejzajímavější je na tom, že hra je na dvou DVD nebo CD a v balení jsou zahrnuty i kvalitní fotografie z hry. Více info => zde. Další zajímavosti na těchto stránkách + novinky v sekci NEW. Info o hře tady. Překrásné suvenýry v podobě mincí vyšli nedávno jak v Americe, tak na Novém Zélandu. Obrázky zhlédněte tady a tu. Zajímavý článek se objevil na serveru infilm.com. Nové info se objevilo i zde. Promo postery se objevili na stránkách KisK.net (schválně jestli King Konga alespoň na jednom obrázku zahlédnete). Info o Peterově Jacksonově novém DVD týkající se natáčení King Konga obsahuje tento článek na KisK.net a k objevnání je k nalezní tady. A na závěr této aktualizace malé info o časopisu "Play On" o hrách na PS2, PSP a PS3. V čísle 5/2005 tohoto časopisu se objevil článek o King Kongovi na 2 stranách. Cena časopisu je 29,-Kč a je v prodeji do 14.12.2005. Takže pokud máte chuť omrkněte ho v trafice.

 

 

Podpořte film King Kong v anketě filmového časopisu Premiere.cz !!!

 

14.11.2005 Díky Pavlovi Z Vám dnes přináším ještě jednu aktualizaci. Pokud jste opravdu nadšenými fanoušky King Konga, pak by jste si neměli nechat ujít tuto informaci. Filmoví server Premiere.cz přináší na svých stránkách anketu (hledéjte ji úplně dole na konci stránky v sekci "Anketa") týkající se dvou filmu, a to King Konga a Harryho Pottera a ohnivého poháru. Redaktoři se Vás ptají "kterému z těchto filmů dáte v prosinci přednost a na který půjdete". Tímto Vás tedy prosím aby jste podpořili King Konga jako jeho zarputilí fanoušci. Hlasovat můžete buť na již uvedeném odkazu nebo => zde. A jak vypadá současný stav obou filmů? No Harry Potter má 88% a King Kong jenom 12%. K dnešnímu dni hlasovalo 236 lidí. Prosím hlasujte .

 

 

Mnoho, mnoho, mnoho novinek !!!

 

14.11.2005 Konečně se dostávám k nové aktualizaci. Omlouvám se za ten čas co jsem neaktualizoval, poněvadž jsem měl minulí týden menší problémy s počítačem, viry a trojany a díky nim mi nešel internet. Darebáci . Nyní je už vše v pořádku a tak se můžeme pustit do pravidelnější aktualizace. Konečně jsem objevil českou oficiální stránku filmu King Kong na které najdete několik ikonek ke stažení, galerii, odkaz na trailer, info o filmu a přímí odkaz na stránku KongisKing.net. Jinak film zabezpečila pro naši republiku filmová společnost Bontonfilm, která se věnuje filmu na těchto stránkách. Tvůrci české mutace vsadili na podobnnost oficiálních stránek. Ale úplně stéjne rozhodně nejsou. Jinak oficiální anglickou stránku najdete zde. A teď k dalším novinkám. Několik zajímavých informací se objevilo na => této stránce. Jinak v Rusku se objevili tamnější oficiální plakáty, které budou zdobyt kina. Na oba plakáty koukněte sem a sem. Jeden plakátek se válí i na těchto stránkách. Dokonce se objevila i loterie, která se King Konga týká => mrk a mrk. Plakátek týkající se americké premiéry je zde a další obrázek tady. Článek o Peteru Jacksonovi se objevil na těchto stránkách. Zde je pár odkazů s tématem King Kong => 1, 2. Na oficiálních stránkách hry se objevilo několik updatů v sekci => download, news a další. A pokud jste zvědaví jak bude vypadat oficiální plakát ve Francii - Paříž, pak se mrkněte sem. Zajímavý německý trailery ke stažení se objevili na těchto stránkách http://trailer.uip.de. Článek v blogu se objevil zde. Párek infa je zde. Článek o King Kongovi ve 3-D je tady. A to je pro dnešek všechno. Ještě mi zbývá se s Vámi rozloučit a dokopat Vás k tomu aby jste stále hlasovali v anketě o budoucí adresu webu.

 

Portréty herců a režiséra ;-)

 

8.11.2005 Čas od času je dobré fanouškům přinést i nějaké informace o hercích, kteří se ve filmu objeví. A tak jsem se rozhodl obohatit stránky portréty některých herců. Dnes Vám přináším portrét Naomi Watts, Adriena Brodyho, Jacka Blacka a samotného režiséra Petera Jacksona. Vše též najdete v sekci "Obsazení". ;-) Příjemné počtení.

 

 

Vychází kniha King Kong!!!!!!!

 

8.11.2005 Právě dnes vychází v České republice kniha "King Kong" od Edgara Wallace a Merian C. Cooper. Takže pokud máte chuť a dostatek peněz, pak si ji určitě kupte. Já sám osobně jsem měl již možnost si tuto knihu dnes podržet, pořídit a musím Vám konstatovat, že opravdu stojí za to. Celá kniha má cca 162 stran v pěkně zabalené měkce tvrdé vazbě s červeným potahem. A pokud se chcete dozvědět o této knize více, pak se mrkněte na aktualizaci ze dne 24.10.2005. Nebo napište Ježíškovy, třeba se Vám ji podaří najít pod stromečkem.

 

 

Něco málo novinek + nový spoiler !!!

 

7.11.2005 Tak nám uběhlo pár dní a zase je tu další aktualizace. Něco málo informací o novém spoileru najdete v angličtině zde a tady. Jinak si zde můžete zase stáhnou noví spoiler týkající se nového Konga. Na další trailer nebo spíše teaser se můžete mrknou na stránkách o King Kongovi zde. Obsah traileru i s obrázky a popisem se objevil na stránkách kongisking.net. Mnoho článků se objevilo na této, této, taky této ale i zde a na této stránce. Plakátek s nápisem "Hledá se King Kong" objevíte na této stránce. Další články jsou zase zde: 1,2,3,4. Australský časopis Filmink se věnuje několika články Peteru Jacksonovi + info o jeho novém filmu. A co na sebe zase v jiném článku prozradi se dozvíte z této stránky. Velká obrazová galerie je k nahlédnutí zde. A kromě toho jste si jistě mohli všimnout změny v úvodním logu obrázku, které jsem změnil na nynější nové, doufám, že se Vám bude líbit. Něco málo obrázků jsem přidal do fotogalerie - konkrétně do "Fotky z filmu". ;-)

 

 

 

Nové vydání SCI FI filmového časopisu !!!

 

3.11.2005 Právě se na truhu v americe objevilo další číslo filmového časopisu Sci fi. Na jeho titulce prosincového čísla je jako i v jiných filmových časopisech právě King Kong. Ale co je divné, že právě vyšlo již prosincové číslo, když do prosince je ještě hodně daleko.

Další článek se objevil na serveru tohoto časopisu a mrknout se na něj můžete sem. Pro dnešek už je to vážně vše. :-) A ještě pár fotek.

 

:: zdroj: scifi.com dne: 3.11.2005 ::

 

 

 

 

 

 

 

Mnoho a mnoho novinek ;-)

 

3.11.2005 Jak jste si jistě všimli, tak včera se v obchodech objevilo nové číslo herního časopisu "Doupě", které přineslo obálku s King Kongem, takže až budete chtít po paní trafikantce nové doupě, stačí ji říct aby Vám prodala nové číslo bez DVD a CD. Právě za cenu 29,-Kč je ono Doupě s King Kongem. Jinak pokud by jste si chtěli koupit tento časopis s DVD nebo CD, pak je na druhé obálce obrázek ze hry Quake 4 a stojí 79,-Kč. A co v časopise najdete se podívejte sem. Zde najdete info o novém čísle časopisu Gamestar. Na I.S. Doupěte se objevil i malý článek o této hře. Na atlasu.cz se objevil článek o filmu - King Kong za dveřmi -. Peter Jackson oslavil dne 31.10.2005 své 44 narozeniny. Všechno nejlepší!!! Krom toho se hodlá pustit Peter Jackson do natáčení filmu HALO podle stejnojmenné hry. Velký plakát King Konga si můžete stáhnou zde. Dobovou fotografii lidiček ze společnosti WETA ve stylu King Kong najdete zde. Jinak krásné fotky z filmu jsou na stéjné adrese jako předešlá fotka. Děkuji taky všem kdo se zapojili do hlasování v anketě o nový název adresy těchto stránek. Můžete stále hlasovat dál, takže hurá do toho. Adrian Brody se objevil v časopise M2, který přinesl velký článek týkající se King Konga a jeho osoby. Více zde... . Několik skinů z časopisu Stardust Magazine je zde. Herec Jack Black se objevil na těchto stránkách, kde je o něm článek. Nový teaser v podobě videoklipu můžete omrknout zde. Dva články kolem King Konga a Petera Jacksona jsou k nalezení tady a tady. Další z oficiálních evropských plakátů se objevil zde. Stránky filmového časopisu Empire přineslo článek o Peteru Jacksonovi. Ty samé stránky přinášejí články o King Kongovi zde, tady a taky se mrkněte sem. Tentokrát přináším obrázek měsíce v podobě úplně nového plakátu. Mrkněte se na něj. Opravdu pěkně vypečená stránka co se týče filmu King Kong je zde. A hodně nových vypečených wallpaperů na stéjné stránce ale na jiném místě jsou zde. Velice pěkný obrázek Kinga jsem přidal sem. Stéjný obrázek, který Vám sem přináším a nějaké info naleznete zase na těchto stránkách.

 

 

 

 

 

 

Další trailer, který se týká Kinga je ke stažení zde. A pokud jste ještě více zvědaví, pak se mrkněte na tuto stránku, kde je pár Trailerů. Scifi.com přinesl článek o Naomi Watts. Na stránce kongisking.net se objevil další produkční diař, tentokrát o King Kongově stvoření. Časopis Empire vydal před nedávnem jedno ze svých čísel na jehož titulce byl King Kong spolu s Naomi Watts. Mrkněte sem. Fuj to jsem se rozepsal, ale pro dnešek už opravdu vše. Takže se těším zase na viděnou ;-).

 

 

Obal soundtracku + mnoho novinek ;-)

 

31.10.2005 Po dvou dnech co se stránky neaktualizovali se toho na poli King Konga opravdu hodně urodilo. A že toho je opravdu hodně se můžete přesvědčit sami. Nejprve Vás určitě zaujmul obrázek soundtracku k samotnému filmu. Takže se na něj mrkněte vedle poklepáním na obrázek. A zde jsem našel nějaké info o tomto soundtracku. Krom toho by se měl tento soundtrack objevit na trhu kolem 6. prosince 2005. Velký spoiler v podobě obrázků se objevil na těchto stránkách. Opravdu stojí za zhlédnutí!!! No a jak bude vypadat oficiální plakát k filmu si můžete prohlédnou zase tady. Mimo to bylo oficiálně prohlášeno, že film bude mít celkem 3 hodiny čistého času, takže se máme asi na co těšit, a ještě když tvůrcem film je samotný Peter Jackson, že!!!! Pokud Vás baví komixi v podobě King Konga, pak se na jeden mrkněte sem a nebo sem, kde taky najdete připrovnání King Kongovi hlavy s tou nynější a tou původní. Dva plakáty, které jste mohli už vidět na našich stránkách můžete objevit zde a tady. Pošta na Novém Zélandu vydala k uvedení filmu do kin sérii známek s tématem King Kong. Mrkněte se na ně sem a sem. Hře King Kong se věnují i různé německé servery jako například tento. Něco málo informací o filmu najdete i na těchto filmových stránkách 1, 2.

Od soboty 29.10.2005 je v prodeji Listopadové číslo filmového časopisu Premiere, které přináší kromě titulní stránky King Konga i obsáhlí šestistránkoví článek o tomto filmu s názvem: "Opičí král se vrací" + rozhovor s Richardem Taylorem ze společnosti WETA, který se podílel na vývoji filmu + mnoho krásných a nepublikovatelných fotografií. Mimo to se tento časopis věnuje i triogii Pána Prstenů v článku "Kam kráčíš, Společenstvo?" - zde se dozvíte co dělají herci z tohoto úspěčného filmu. Ale nejlepší na tom všem je, že časopis stojí jen 39,-Kč. No prostě super, takže rychle si pro něj zběhněte k nejbližšímu novinovému stánku. Na internetovích stránkách tohoto časopisu můžete najít článek týkající se King Konga + fotogalerii zatím s jedním obrázkem. Jinak se King Kongovi věnují i časopis v zahraničí a to např. Mad magazin - 1,  nebo listopadové číslo časopisu Stardust - 1. Další odkazy na různé stránky a informace přináší server cinescape.com. A na úplný konec Vás prosím aby jste hlasovali o adresu těchto stránek v anketě na pravo. :-)

 

King Kong obal hry + několik novinek!!!

 

28.10.2005 Společnost Cenega.cz vydala první oficilání informace o hře Peter Jackson´s King Kong, která u nás výjde v listopadu tohoto roku. Objevil se i první obal hry, který si můžete prohlédnout vedle této zprávy. Demo a informace kolem dema hry King Kong si můžete zase omrknout zde. Další informace o prodeji hry a případné předobjednávce získáte zde. Hra kromě toho ve stéjné době výjde i pro PS2 a PSP. Velice pěkné obrázky ke hře jsou zase tady. Nějaké ty videa, demo a trailery k této hře najdete zase zde. A co je na hře nejzajímavější, že bude stát 999,-Kč a verze pro PC bude obsahovat české titulky.

 

King Kong kalendář 2006 ke stažení;-)

 

27.10.2005 Právě jsem dodělal kalendář "King Kong 2006". Stáhnout si jej můžete vedle v nově založené sekci "Kalendář" na levé straně.

 

 

King Kong v knihkupectvích od 15-20.11.05!

 

25.10.2005 Dnes mi přišel e-mail od nakladatelství XYZ, které vydá knihu King Kong od Edgara Wallace a Merian C. Cooper k filmu. Jak jsem se dozvěděl tak vyjít by měla mezi 15 - 20. listopadem 2005. Jeho cena se zhoupne dolů na 169,-Kč, takže si ji budete moci koupit o něco levněji než bylo původně plánováno. A pokud se rozhodnete objednat si ji prostřednictvím internetových stránek tohoto nakladatelství, tak Vám bude k částce 169,-Kč připočteno poštovné v cca ceně 70,-Kč. Veškeré adresy najdete tady a e-mail je zde: obchod@xyz-knihy.cz.

 

 

Nová kniha King Kong od Listopadu v prodeji!!!

 

24.10.2005 Velmi známé nakladatelství XYZ oznámilo vydání samotné knižní předlohy k nově natáčenému filmu King Kong podle Petera Jacksona, kterou napsali Edgar Wallace a Merian C. Cooper. Cena svazku knihy je 199,-Kč a můžete ji koupit od Listopadu tohoto roku v každém dobrém knihkupectví. Pokud chcete vědět o knize více, určitě se mrkněte na stránky tohoto nakladatelství. Pokud by Vám náhodou nestačila jen kniha, pak si můžete na této stránce objednat řadu posterů z jednotlivých filmů o King Kongovi. Několik nových dojmů z dema hry se objevilo na stránce www.bonusweb.idnes.cz. Jak hodnotili demo King Konga někteří hráči si projděte zde. Několik obrázků z natáčení samotného filmu je umístěn na těchto stránkách. Další obrázky z filmu jsou tady. Dale se objevili zmínky o chystaném projektu, který má být dokumentem o životě King Konga. Projekt má název World of Kong: A Natural History of Skull Island. Více najdete zde. Další videa z natáčení si můžete stáhnout z oficiálních stránek zde. A krom toho se na stéjných stránkách objevili informace o jednotlivých filmech týkajících se King Konga, které jsou k nahlé v sekci "Kong History". ;-) Pro dnešek vše.

 

 

 

Stáhněte si video King Kong a reklama na kapesníčky "Feh". (4,91 MB)

 

 

GameStar č. 11/2005 (č.78) + King Kong demo hry ke stažení + Soundtrack King Kong!!!

 

22.10.2005 V pátek 21.10.2005 vyšlo nové číslo herního časopisu GameStar č.11/2005 (Listopad). V časopise naleznete článek týkající se této hry + CD nebo DVD, kteréhož součástí je i demo hry "King Kong". Pokud jste náhodou neměli možnost si toto demo stáhnout, pak tak můžete učinit zde.... Jinak nějaké to info o již zmiňovaném časopisu najdete na stránkách www.gamestar.cz a jeho obsah. A teď nějaké informace o připravovaném soundtracku. Peter Jackson vyměnil narychlo skladatele Howarda Shorea za Jamese Newtona Howarda. Jackson nebyl totiž spokojen s Shoreovou vizí hudby. Howard tak dnes má necelí měsíc na předělání celé hudby.O výsledku Jamesovi práce se tak budeme muset přesvědčit až v prosinci v kině. No uvidíme zda to filmu prospěje. Pokud jste velcí milovníci plakátů, pak se mrkněte na tuto stránku, kde najdete hodně velký plakát nebo chcete-li obrázek, který je uveden u aktualizace ze dne 12.10.2005. Obrázky z herního časopisu PC PowerPlay jsou zase tady. Starší článek o připravovaném filmu a hře je na českých stránkách. Dojmy z hratelného dema najdete zde a tady i s obrázky. Další článek z herního časopisu vyšel v úplně novém českém časopisu s názvem "CD Action" (150,-Kč). Časopis se hře věnuje na dvou stránkách. Několik plakátů, které najdete i na našich stránkách jsou k dispozici zde. V říjnovém čísle filmového magazínu Blokbaster vyšel článek o "Největších zimních trhácích roku 2005 - 2006. Samozřejmě, že ve výčtu nechybí ani King Kong na jehož několik obrázků se můžete podívat sem. No a ještě jeden český článek o samotném filmu najdete tady. A na konec bych Vás rád vybídl k hlasování v nové anketě o novou adresu webu. Prosím hlasujte. Vše závisí jenom na Vás. Děkuji ;-)

 

GameON č. 7/2005 + King Kong plakát !!!

 

19.10.2005 Před dvěma dny vyšel nový GameON a přináší článek o hře King Kong + rozhovor s Peterem Jacksonem. Článek je na 2 stránkách s pěknými obrázky. Ale co je nejdůležitější, že uvnitř tohoto časopisu naleznete dvoustránkoví plakát s motivem z obálky. Tak neváhejte a skočte do nejbližší trafiky pro GameON č. 7, stojí jen 12 Kč... Tuto šanci by neměl promarnit žádný King Kongofil. A pokud jste hodně zvědaví na demo hry King Kong a ještě jste neměli možnost si toto demo zahrát, určitě se mrkněte na tento článek, který se objevil na serveru GameCenter.cz. Nové obrázky z tohoto dema se objevili zde a zde. Na oficiálních stránkách Kong is King.net se objevilo odpočítávání do začátku dne, kdy bude mít King Kong v Americe premieru, tedy 14.12.2005. Stále si můžete stáhnou demo hry King Kong i na této slovenské stránce - Plnehry.sk.

 

New plakát King Kong !!!

 

17.10.2005 Dnes se objevil noví plakát k filmu King Kong. Mrkněte se na něj zde nebo vedle této zprávy.Objevili se nové informace o soundtracku k novému King Kongovi. Podle dostupných informací by se měl na albu podílet známí skladatel Howard Shore´s. V prodeji by se měl objevit spolu s uvedeným filmem v amerických kinech tedy 14. prosince 2005. Pokud by jste si chtěli zahrát demo hry King Kong, pak se mrkněte na tuto stránku a stáhněte si jej do počítače. ;-)

 

 

Nové obrázky + plakát King Kong !!!

 

12.10.2005 I když tady nebyla aktualizace nějaký ten týden, objevili se opravdu velmi skvostné obrázky týkající se našeho miláčka King Konga. Tvůrci vydali jeden velmi pěkný obrázek a nový plakát. Více info zde a nějaký článek se objevil i na filmovém portálu filmpub.cz. Plakát najdete tady a nebo pod touto zprávou. I nadále se objevuje King Kong v mnoha časopisech například v "Action figure" nebo v "HOTDOGU". Pozadu nezůstávají takové firmy jako "Nestle", která vydala limitovanou edici čokoládových tyčinek, firma "Kelloggs" zase vidala Corn Flakes - Kong Flakes -- zdravé lupínky ke snídani ale bohužel jen v Americe. Kromě toho se prodávají i různé figurky s tímto tématem, které stojí od 20,23 do 39,42 dolarů za kus. Na českých herních stránkách Hrej.cz se objevili tři nová videa z nové hry King Kong + demo hry, které si můžete stáhnout. Pár obrázků z této hry je i tady a tady. Nová stránka k této hře s názvem "kongisking.net-gaming" se objevila zde. A že tam toho je spousty, o tom se můžete přesvědičit sami. Něco málo informací o Naomi Watts se objevilo tady. Další článek o Kongovi se objevil na této stránce. No a opět je to všechno. ;-)

 

 

Seznam filmů King Kong + Chat !!!

30.9.2005 Díky našemu novému spoluautorovi Pavlovi Z. máme konečně možnost nahlédnout do "Seznamu filmů King Kong". Seznam nemusí být úplně kompletní, takže Vás chci na to upozornit. Časem se je pokusíme úplně doplnit. Mimo to Vás chci upozornit, že dneska v 19:00 hod. bude chat na těchto stránkách, takže pokud budete chtít přijít, tak určitě přijďte pokecat. Bohužel já osobně se dnes dostavit nemůžu, proto zřizuji další chat na tuto neděli (2.10.2005) v 18:00 hodin, kde již budu přítomný. Takže nazdárek a klidně přijďte na chat i dnes.

 

King Kong v médiích a mnohem více.

28.9.2005 To jsme se to dlouho předlouho neviděli. Věřte, že toho bude i tentokrát dost. Fanoušci Konga už stačili za tu uplynulou dobu rozebrat první oficiální trailer na obrázky, které najdete na těchto a těchto stránkách, kde je k vidění v podobě spoilerů. Stále můžete na stránkách KongisKing nalézt každodenní produkční diář s obrázky a videi, co stále dělají tvůrci nového King Konga a jak vše probíhá. Média nás fanoušky zahlcují stovkami informací a obrázky z nového Konga. Co o filmu napsal časopis Wired magazine se můžete mrnout zde - titulka-plná velikost - oskenované obrázky + článek o Peteru Jacksonovi "Návrat krále". Americký časopis Film review vydal 132 stránkoví speciál, který se věnuje King Kongovi celou obálkou + článkem o postavách a režisérovi a rozebírá různé části natáčení + portréty protagonistů i s režisérem. Německé stránky Kaihiro se věnují režiséru Peteru Jacksonovi a můžete je najít zde. Na stéjné stránce ale v jiné pasáži naleznete něco málo o tvůrcích snímku. Filmová stránka Coming soon! má na svých stránkách taky nějaké informace - zde a zde. Po zadu nezůstávají i české časopisy, které přinášejí spoustu informací o King Kongovi. V měsíci září jste si mohli koupit tyto tituli: Cinema - 5 stran preview + fotky, Premiere - "10 největších podzimních hitů" (2 plné stránky foto + článek), slovenský časopis Blokbaster 9/2005 přinesl portrét Adriana Brodiho (2 stránky), Počítač pro každého č. 18/2005 přidal na své cd do "Filmového speciálu" trailer k filmu "King Kong". Herní časopis Doupě dal na své stránky informace o nové hře King Kong (2 stránky) a recenzi "Jak se jim hra hrála". Na stránkách časopisu Max můžete svým známím poslat elektronickou pohlednici s obrázkem King Konga. A ještě na stéjné stránce ale na jiném místě jsou nějaké obrázky ze staršího King Konga zde. Nějaké info přináší i německá stránka Moviefans, která nabízí zajímaví obrázek King Konga a reklamu na výrobek Pepsi. Mimo to jsem konečně rozjel novou sekci "E-shop", kde si můžete vyměňovat věci, nakupovat nebo se seznámit atd. Dále jsem přidal kalendář, který by Vám měl pomoci se popřípadě zorientovat co je vlastně za den. A na úplný závěr ještě musím podotknout, že máme nového člena v řadách spoluautorů těchto stránek. Jmenuje se Pavel Z a bude Vám přinášet řadu novinek, článků a zajímavostí. :-) Dnes od něj můžete nalézt v sekci www odkazy nové odkazy.

 

 

King-kong.aktualne.cz v Pevnosti + několik odkazů.

16.8.2005 Menší, vetší aktualizace!!! Možná jste již drželi v rukou nové číslo časopisu Pevnost (8/2005) a nalezli jste v něm informace o naší stránce. Pokud náhodou nevíte o co jde, mrkněte se do sekce "napsali o nás" kde najdete celí článek. Mimo to se v něm dozvíte co o nás Penostňáci napsali. Nová Pevnost se věnuje dvěma stránkami preview k novému King Kongovi. Pokud náhodou čekáte nějaké odkazy, pak se mrkněte sem na stránku kde jsou ofoceny skeny z herního časopisu "Game Informer Magazine", jak tedy bude vypadat hra King Kong. Milovníci Nintenda najdou obrázky z časopisu "Nintendo magazine" zde. A pro zajímavost uveřejňuji i jeden starší článek z českého internetu, kde se píše o našem filmu King Kong. Další info týkající se nového Kinga najdete také na stránkách Ifilm.com.

 

Článek "King Kong - Monstrum se smutnýma očima" v TV Revue!

27.7.2005 Právě dnes vyšel nový televizní program TV Revue č.32, kde se na straně 21 objevil jednostránkoví článek o filmu King Kong. Pokud se mi ho podaří přepsat, tak bych vám to sem za pár dní hodil. :-)

 

 

Stáhněte si první trailer!

26.7.2005 Už nějakých těch pár týdnu je na světě první trailer k filmu King Kong. Vy máte jedinečnou možnost si jej stáhnout právě zde.

 

Vysoká kvalita 30,2 MB (Quick Time)

Střední kvalita 30,1 MB (Quick Time)

Nízká kvalita 7,6 MB (Quick Time)

 

King Kong na TV NOVA!!!

21.7.2005 Možná už jste to slyšeli a možná taky ne. Již tuto sobotu 23.7.2005 ve 14:20 hod. na TV NOVA poběží film King Kong. Tentokráte se jedná o filmové zpracování z roku 1976, kde po boku obrovského King Konga ztvárnili hlavní role dva výteční herci Jeff Bridges a Jessica Langeová. Pokud tedy budete mít možnost se na tento úžasný film podívat, určitě tuto šanci nepromarněte. :-() To by však nebyla NOVA aby nevysílala hned další týden film "King Kong žije" z roku (1986), který poběží 30.7.2005 ve 14:10 hod. Tentokrát v hlavní role ztvárnily Bernard Addison, John Ashton, Robin Cahallová a Linda Hamilton. Příjemné pokoukání. :-)

 

Nová aktualizace + Hra King Kong!!!

21.7.2005 Jak už jste si všimly, tak je zde skoro po 4 měsících aktualizace. Ne že by se nic nedělo, toho se děje kolem King Kong každý den pořád něco, to jenom já jsem bohužel neměl dostatek času na aktualizování těchto stránek. A za tu dobu se toho tady hodně událo. Děkuji především hlavně všem fanouškům a návštěvníkům těchto stránek, kteří sem stále chodí. Vám patří velký dík :-). Jak jste si též mohli všimnout, tak byli zpuštěny koncem června oficiální stránky filmu, objevil se první trailer a mezi tím vznikla i hra k tomuto filmu. Pokud jste zvědaví na onu novou hru podle filmu King Kong, pak se mrkněte sem na obrázky a info. V nedávné době byl uspořádán v fan con Comic - KONG. Na obrázky z něj se podívejte zde a tady. V novém čísle herního časopisu GAME ON se objevil velký článek o samotné hře King Kong. Jedná se o číslo 03/2005 za úžasnou cenu 12,-Kč. A na závěr ještě jedna dobrá zpráva. Ještě není úplně dotočen a uveden první film King Kong do kina a už přemýšlí jeho režisér Peter Jackson o pokračování. Režisér má již promyšlený nový scénář ke dvojce. A co je na tom nejlepší, že svou účast přislíbyli všichni herci z první části. Zatím se neví nic konkrétního z děje, protože to je samozřejmě tajné, ale nápad s natočením přišel ve chvíli, když se uvolnily prostředky zbylé z nenatočení třetího filmu o Riddickovi (s Vinem Dieselem). Takže už teď se můžete těšit na dvojku, ale ještě před tím si budeme muset počkat na samotnou jedničku :-).

 

 

Zprávy Únor - Březen 2005

 

Vesnice na DVD brzy!!!

17.3.2005 Pokud jste velkými fandy Adriana Brodyho, pak by jste si neměli nechat ujít film "Vesnice" na DVD nebo VHS, které výjde přibližně k datu 23.3.2005. Doporučil bych si film předobjednat na stránkách dvd obchodu FilmCity.cz nebo na DvDexpress.cz

 

 

Rozhovory + obrázky

17.3.2005 Po skoro měsíční pauze je zde nějaká aktualizace. Velmi se omlouvám všem kdo čekal nějakou aktualizaci. Pro dnešek jsou zde dva rozhovory s Adrianem Brodym a Naomi Watts z amerického časopisu 

American Way. Brodyho rozhovor nejen o King Kongovi naleznete zde a Naomin rozhovor tady. Oba byli také hlavními hvězdami posledních dvou čísel tohoto časopisu na titulce. Na obě titulky se mrkněte zde a zde. Objevila se též jedna nová fotografie z filmu King Kong. Podívat se na ni můžete sem. Stále mnoho novinek a videí najdete na oficiální stránce tady.

 

 

Menší změny + obrázky

25.2.2005 Možná jste si všimli menší změny na stránkách. Trochu jsem stránky předělal ale jedná se spíše menší změny. Vyměnil jsem styl písma místo toho starého. Na stránky jsem přidal oficiální logo filmu King Kong a Jednu fotografii Petera Jacksona. Vše najdete ve Fotogalerii

 

8 nových vídeí

15.2.2005 Do sekce video přibylo 8 nových videí z natáčení filmu King Kong. Najdete je jako obvykle na svém místě. Dvě z nich jsou fan trailery, které stojí za to.

 

Další video z 90 natáčecího dne najdete zde. Všechny videa pak najdete ještě tady. Jak jste si jistě všimly přibyl i nový obrázek měsíce. Co na něj říkáte? A mimochodem až budu mít trochu čas musím to zde trochu opravit. 

 

 

 

Zprávy Leden 2005

 

23.1.2004 Na těchto stránkách se objevilo několik informací k filmu King Kong. A zde najdete dva trailery z natáčení. Přibyla též pěkná a aktualizovaná stránka Naomi Watts. Mrkněte se buď tady a nebo ve www odkazech

 

King Kongovo tělo

19.1.2005 Tvůrci poodhalují den ze dne nějaké novinky k filmu. Na svět prokoukla nová fotografie, která zachyťuje King Kongovo tělo v robotickém provedení. Jak můžete vidět z fotografie. Je velmi pravděpodobné, že robotická kostra King Konga bude pokryta potřebným materiálem a pak animována. Protože by bylo zajímavé kdyby tvůrci objevili někde tak velkou opici jako je King Kong. Více najdete též zde.

 

 

Ještě jedna fotka 

19.1.2005 Je zde ještě jedna fotka herce Jacka Blacka při natáčení. Více ve fotogalerii - Foto z natáčení King Konga.

 

!!! První video !!!

 

19.1.2005 Konečně se na stránkách objevilo první video. Jedná se o 58. natáčecí den filmu. Jak je zřejmé z ukázek, tvůrci mají hodně práce. Ale věřím, že to pak bude stát za to. Video najdete v Multimediích - Video.

 

 

Brody čeká na Oscaroví večer.

19.1.2005 Herec Adrian Brody se dal slyšet, že se nemůže dočkat oscarového večera roku 2005. V roce 2002 dostal Oscara za nejlepšího herce v holokaustním dramatu "Pianista", který režíroval Roman Polanskí. Je možné, že by se mohl opět objevit ve výčtu jmen nominovaných.

 

 

Nová fotogalerie Naomi Watts

23.1.2005 Jak už jste si jistě všimli tak na stránky přibyla "Návštěvní kniha". Přibyl jeden nový wallpaper. A to nejlepší na konec do fotogalerie přibylo 20 obrázků herečky Naomi Watts. Najdete v ní obrázky i z posledního festivalu Sundance Film Festival 2005, kterého se Naomi zůčastnila. Nechybí ani foto z

posledního udílení cen 62. Cen Zlatých Globů 2005. Příjemné pokoukání :-().

 

 

Další články a fotky

 19.1.2005 V lednovém čísle časopise Entertainment Weekly vyšel článek k filmu. Jeho scan najdete na obvyklém místě. A aby toho nebylo ještě málo na stránkách theonering.net se objevili zajímavé fotografie King Konga v akci. Jsou to opět scany tentokrát z časopisu LA Times magazine.

 

14.1.2005 Nemuseli jsme dlouho čekat a už je tu nová fotografie z natáčení. Prohlédnout si ji můžete vedle této zprávy a ve Fotogalerii ve fotkách z natáčení. Podle všeho chystá Peter Jackson zrovna líbací scénu mezi Naomi Watts a Adrienem Brody. Přichomejtl se k nim i herec Jack Black. Původně k této zprávě byli dva obrázky, jenže ten jeden jak Brody líbá Naomi už máme ve fotogalerii. :-().

Zdroj: Joblo.com

 

 

!!! Zpřístupněné sekce !!!

14.1 2005 Byli přidány další novinky. Ode dneška je již plně funkční sekce www odkazy a Skiny.

Dále byli stránky spřízněny s www adresou www.kino.aktualne.cz. Jejich ikonu najdete v pravém sloupci pod anketami. Naši ikonku samozřejmě najdete na jejich stránkách. Během dne by měli přibít nové aktuality a novinky ze zákulisí natáčení King Konga.

14.1.2005 Do galerie oskenovaných článků přibyli další 2 články + 4 fotografie z časopisu Newsweek (prosinec 2004)  + dnes první chat v 19:00 hodin

 

12.1.2005 V sekci "Obsazení" najdete přehled postav a herců, kteří se ve filmu objevují. Plný výčet. 

 

V sekci "Film - King Kong" je anglický scénář filmu, který sepsal Peter Jackson a jeho spolupracovník Fran Walsh.

 

12.1.2005 Na stránky bylo dáno počitadlo společnosti www.toplist.cz a taky byli stránky zaregistrovány ve vyhledávačích centrum.cz, seznam.cz, atlas.cz, quick.cz.

 

!!! Fungující sekce !!!

 

12.1.2005

Zatím ještě nefungují všechny sekce na stránkách.Funkční je prozatím Fotogalerie, Obsazení, Film - King Kong, Informace o webu, Články a Chat.

 

12.1.2005 Ve filmu King Kong se objeví dokonce i mladičký herec Colin Hanks, syn známého Toma Hankse. Colin je znám především svou rolí Alexe Whitmana v seriálu Roswell. Hanks si zahraje ve filmu Prestona. Více informací najdete zde. Jeho fotogalerie je na této a této stránce.

 

 

 

 

Pozor, klapka, jedem !!!

11.1 2005 Ano rozjíždíme tyto stránky věnované Peteru Jacksonovi a jeho filmu "King Kong" (2005). Věřím, že se vám budou líbit. Webmaster Standa.

 

 

 

Tyto stránky jsou nekomerčním dílem fanoušků a nejsou oficiálně podporovány tvůrci filmu King Kong. Jakákoliv produkce, kopírování, nebo distribuce těchto materiálů je zakázána. Nelze rozšiřovat zde uvedené věci bez souhlasu Webmastera.